producent grilli producent wędzarek wędzarki

Wędzarki

Wędzarki - Producent wędzarek


Wędzenie od wieków wpisane jest w polską sztukę kulinarną. Nie wyobrażamy sobie, by miało zabraknąć w niej wędzonych mięs, ryb, czy serów. Degustując je, zachwycamy się nie tylko pięknym aromatem, ale również soczystym smakiem, których nie da się osiągnąć innymi technikami obróbki. Co więcej, tylko wędzarki, w których wędzi się za pomocą naturalnego opału, dają tak wyśmienity efekt. Efekt, którego nie zapewni żaden sztuczny barwnik czy aromat wędzarniczy.

Jako producent wędzarek doskonale wiemy, w czym tkwi ich fenomen. Dlatego nasze wędzarki opieramy na konstrukcji produkowanych przez nas grilli. Czemu to służy? Kluczem stają się elektryczne wiatraki. Dzięki nim wytworzone ciepło i dym równomiernie rozprowadzane są po całej komorze wędzarniczej, a wędzone produkty w każdym zakamarku nabierają niepowtarzalnego smaku i aromatu.

Warszawa, w której znajduje się siedziba naszej firmy niejednokrotnie miała okazji spróbować potraw z naszych wędzarni. Opinie klientów, które nie pozostawiają wątpliwości, są dla nas największą nagrodą. Wiemy, że przyczyniając się do kultywowania wspaniałej tradycji wędzarnictwa w Polsce, dostarczamy rozwiązania, które pozwalają czerpać jeszcze większą radość z jedzenia.
Wędzarki, jakie znajdą Państwo w naszej ofercie to rozwiązania wykorzystujące tradycyjne metody wędzenia. A ponieważ jako producent wędzarek wiemy, że chętnie korzystają z nich zarówno osoby prywatne, jak i firmy, tworzymy modele od małych, po takie, które naraz są w stanie pomieścić nawet 30 kilogramów. Dzięki temu wpisujemy się zarówno w potrzeby małych domowych ogródków, jak i restauracji, czy przysklepowych wędzarni. W każdym modelu gwarantujemy też jego niezawodność, trwałość i łatwość w obsłudze.

Zależy nam bardzo na tym, aby promować wędzarnictwo. Im będzie ono łatwiejsze, przygotowywanie wędlin czy ryb stanie się popularniejsze. A przecież smak i aromat, jaki wędzarnia gwarantuje już same za siebie mówią, że warto. Nasze wędzarnie posiadają atesty dla przemysłu spożywczego. Zachęcamy więc do kupna, a także ... wynajmu. Jeśli taka opcja Państwa interesuje, pozostajemy na nią jak najbardziej otwarci.