producent grilli producent wędzarek wędzarki

Oferta

Jedyne takie grille na polskim rynku.

 

Producent grilli, wędzarek


Grillowanie i wędzenie to dla nas coś więcej niż zwykła przyjemność. To prawdziwa sztuka przygotowywania potraw. Jednak, jak każda sztuka, także i ta wymaga doskonałego zaplecza. Zaplecza, które pozwoli nadać tworzonym dziełom sztuki charakteru. W tym przypadku chodzi oczywiście o smak, zapach oraz wygląd, które mają kusić, inspirować, zachwycać, pobudzać zmysły. W końcu na tym sztuka polega.
 
Jak wygląda zaplecze, które my Państwu oferujemy? Naszą specjalnością są grille i wędzarki. Oczywiście, nie zadowalamy się tworzeniem modeli, jakich mnóstwo jest na polskim rynku. Za ich pomocą nie da się uprawiać sztuki. Dlatego my, jako producent wędzarek i producent grilli, tworzymy produkty specjalistyczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów a zarazem doszlifowane pod każdym kątem, niczym przysłowiowy diament. Doskonale wiemy, że diabeł lubi tkwić w szczegółach i do nich przywiązujemy ogromną wagę. Dzięki temu tworzymy wędzarki  i grille wyznaczające nowy standard w tego typu sprzętach.
 
Sztuka na dużą i małą skalę. Jako  producent wędzarek i producent grilli, który posiada ogromne doświadczenie i od lat niezmiennie pasjonuje się tym, co robi, dostrzegamy potrzeby sięgania po doskonałej jakości grille i wędzarki nie tylko przez podmioty komercyjne, ale też osoby prywatne. Dlatego nasza oferta jest tak rozbudowana. W niej znajdą Państwo zarówno niewielkie grille, doskonale pasujące na prywatne działki i dopasowane do nich komory wędzarnicze, jak i grille gastronomiczne, które powszechnie stosuje się w restauracjach. Te ostatnie staramy się dopasować do stołów gastronomicznych, kompletując grill z płytą grzewczą, jeśli klient ma takie życzenie. Dla nas nie stanowi to problemu. Co więcej, takie łączenie wciąż inspiruje nas do pracy nad kolejnymi modelami, wyznaczającymi coraz wyższe standardy.
 
Dbamy o jakość i bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze sprzęty dedykowane są sektorowi spożywczemu i przy każdym użyciu będą mieć bezpośrednio kontakt z żywnością. Dlatego zanim trafiają na polski rynek, zanim Warszawa i inne miasta oraz miejscowości będą mogły cieszyć się ich użyciem, poddajemy je ocenie specjalistów, którzy wydając nam odpowiednie atesty, gwarantują ich przystosowanie dla przemysłu spożywczego. Poza tym, ogromną wagę przywiązujemy również do materiałów, z jakich nasze grille i wędzarnie powstają. Są nie tylko trwałe, ale również łatwo utrzymuje się je w czystości. Dzięki temu grillowanie i wędzenie staje się jeszcze przyjemniejsze i można skoncentrować się na tym, co w nich najwspanialsze.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.